Akcie ŠKD 2023/2024

• 4 ročné obdobia v ŠKD

• 29.02.2024 08:02
        • Práca s časopisom, obrázky, farebný papier a dostatok fantázie v nepriaznivom počasí, nám v ŠKD vyčarili úsmev na tvári.
        • Beseda pre druhákov z ŠKD - Ako sa mám správať

• 23.02.2024 08:54
        •    Poobede dňa 16. februára 2024 sa naši druháci z ŠKD prvýkrát zúčastnili na bese s pani kpt. Katarínou Sukeľovou, policajnou preventistkou OR PZ vo Svidníku. Pani policajtka druháčikom vysvetlila ako sa majú v škole správať, aký je rozdiel medzi žalovaním a pomocou spolužiakovi, ktorému niekto ubližuje, čo sa smie a čo sa nesmie. Deti boli nesmierne zvedavé a veľa sa vypytovali na rôzne veci. Ďakujeme pani policajtke za zaujímavú a užitočnú besedu, ktorá deti natoľko zaujala, že sa o nej veľa rozprávali neskôr v družine.
        • Valentínska tvorivá dielňa v ŠKD

• 13.02.2024 11:30
        • V ŠKD sme pre žiakov pripravili ďalšie tvorivé popoludnie. Deti vyrábali pre svojich najbližších valentínske pozdravy a srdiečka. Všetky milé pozornosti boli vyrábané s láskou a s úmyslom potešiť obdarovaných.
        • Fašiangová tvorivá dielňa v ŠKD

• 05.02.2024 08:25
        • 31. januára sa v škole uskutočnil karneval. Žiaci sa na túto udalosť veľmi tešili a s nadšením sa pustili do fašiangovej výzdoby v priestoroch ŠKD. Zhotovovali pestré masky a farebné girlandy.
        • Vianočné trhy - ŠKD

• 22.12.2023 20:53
        • Vianoce sú sviatkami radosti a očakávania narodenia Ježiška. Z ŠKD sme úspešne absolvovali vianočné trhy. Prajeme krásne sviatky a veľa darčekov pod vianočným stromčekom 😉